Położna - Wizyty domowe

Poradnik serwisu Świadome Macieżyństwo Poradnik serwisu Świadome Macieżyństwo Poradnik serwisu Świadome Macieżyństwo Poradnik serwisu Świadome Macieżyństwo Poradnik serwisu Świadome Macieżyństwo

Wizyty domowe - pierwsze dni z dzieckiem to radość jego poznawania oraz cieszenia się nową rolą bycia rodzicem. Opieka nad noworodkiem stwarza pewne trudności i wywołuje niepokoje. W razie wątpliwości oferujemy swoją pomoc aby wesprzeć rodziców, oraz praktycznie ich przygotować do prawidłowej pielęgnacji i opieki nad noworodkiem. Organizujemy wizyty domowe, podczas, których położna pokaże i nauczy między innymi jak:

Odwiedzająca Państwa podczas domowych wizyty położna to osoba z bardzo dużym doświadczeniem wynikającym z wieloletniej pracy na blokach porodowych i położniczo-ginekologicznych w publicznych, i prywatnych szpitalach. Podczas domowych wizyt pokażemy Państwu także jak dobrać odpowiednią dietę, co w pierwszych tygodniach opieki nad maleństwem jest szczególnie istotna, gdyż dopiero zaczyna się tworzyć jego tolerancja pokarmowa. Dzięki tak kompleksowym poradom, opieka nad maluszkiem w pierwszych tygodniach jego życia będzie kojarzyć się z wyjątkowym czasem, a nie nieprzespanymi nocami.


Kontakt

„Świadome Macierzyństwo”
Morasko 12a
Poznań
☎   662-012-225
mail - szkola@twojapolozna.euDodatkowe propozycje

Szkoła rodzenia Warsztaty prowadzone przez naszą szkołę
Wizyty domowe Indywidualne spotkania i porady w domu
Pogotowie laktacyjne Pogotowie laktacyjne i patronaż poporodowy
Karmienie Wykłady i ćwiczenia dotyczące karmienia
Pielęgnacja Prawidłowa opieka nad maluchem - zajęcia
Szczepienia ochronne Wykłady z pielęgniarką szczepienną
Diety Spotkania z dietetykiem i dieta indywidualna